عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گذشت

علیآوریل 15, 2017بازدید 753

عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گذشت

عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گذشت

بازیگر معروف عارف لرستانی، که بیشتر او را با آثار مهران مدیری می شناسیم، صبح امروز (26 فروردین 1396) به دلیل ایست قلبی در خواب درگذشت.

ایشان در 15 بهمن 1350 در شهر کرمانشاه به دنیا آمد و توانایی های خود را در عرصه تئاتر و تلویزیون به نمایش گذاشت، اولین تجربه بازیگری او با مجموعه جنگ 77 به کارگردانی مهران مدیری بود و پس از آن در مجموعه های (درحاشیه، کوچه مروارید، ویلای من، شوخی کردم، قهوه تلخ و مرد دو هزار چهره) با وی همکاری کرد. از جمله آثار دیگر او می توان «شام عروسی» (۱۳۸۴)، «انتخاب»، (۱۳۸۳)، «معادله» (۱۳۸۲) و «مانی و ندا» (۱۳۷۹) را نام برد.

مرگ او در سن 45 سالگی برای مردم ایران و همچنین همکاران او شوک بزرگی بود. ما نیز در ابتدا در مورد صحت این خبر شک داشتیم. اما با مشاهده واکنش سایر بازیگرها در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، به سادگی می توان به این قضیه پی برد. همچنین سپند امیرسلیمانی، ضمن تایید این خبر گفت: متاسفانه عارف لرستانی، دوست خوبم امروز صبح در اثر سکته قلبی دار فانی را وداع گفت. او یکی از همکاران خوب من بود و از او خاطرات زیادی دارم.

در ادامه میتوانید واکنش افراد مشهور در صفحه اینستاگرام نسبت به این واقعه غم انگیز را مشاهده کنید. (منبع باشگاه خبرنگاران):

همچنین فیلمی از حظور ایشان در مجموعه دورهمی توسط “ایسنا” منتشر شده است.

عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گذشت عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گذشت عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گذشت عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گذشت عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گذشت عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گذشت عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گذشت عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گذشت عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گذشت عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گذشت عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گذشت عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گذشت عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گذشت

عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گذشت

عارف لرستانی قصد داشت در سال جدید اولین فیلم سینمایی‌اش را بسازد و به جشنواره برساند؛ هدفی که فوت ناگهانی این بازیگر در ابتدای سال ۹۶،‌ آن را در حد آرزو باقی گذاشت.

در نهایت اعضای مدیریت وبسایت انیمیشن ها جهت همدردی درگذشت غم انگیز عارف لرستانی بازیگر معروف کشورمان را به تمام هموطنان به خصوص خانواده مرحوم و دوستان تسلیت عرض می کند. روحشان شاد…

مشاهده فیلم مصاحبه او با مهران مدیری در برنامه دورهمی (منبع ایسنا)

دسته بندی
اشتراک گذاری0

درج نظر

نام *
افزودن نام
ايميل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد
وبسايت