منابع ویدیو 5045 بازدید

 • مشاهده پیش نمایشyoutube.com
دانلود انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 3 |دانلود انیمیشن مربی اژدها 3

دانلود انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 3 |دانلود انیمیشن مربی اژدها 3

چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: دنیای پنهانJan. 03, 2019United States, Japan104 دقيقهPG
امتياز شما: 10
9.1 29 راي
چه مشکلی پیش اومده؟

خلاصه داستان

بعد از اتمام جنگ وایکینگ ها با دراگون ها و متحد شدن آنها، همه چیز به خوبی و شادی در حال گذشتن است تا اینکه در انیمیشن مربی اژدها 3 اژدهای هیکاپ یعنی بی دندون یک خشم شب دیگر را پیدا کرده و به گونه ای عاشق او شده است. در قسمت سوم انیمیشن مربی اژدها شاهد خواهیم بود که هیکاپ به دنبال تحقق یافتن رویایش قدم بر می دارد و رویای او چیزی جز ایجاد یک مکان امن برای دراگون ها نیست. هیکاپ که در حال تحقق این رویا است از سوی شخصی دیگر حاکمیتش تهدید شده و باید برای حفظ ریاست خود به عنوان رهبر قبیله تمام تلاش خود را انجام داده و تصمیم سختی را بگیرد که عواقب آن به همه ی دراگون ها و مردم روستایش باز میگردد اما او همراه با بی دندون راهی برای… جهت دانلود انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: جهان پنهان How to Train Your Dragon: The Hidden World 2019 به بخش پیوندها مراجعه کنید.

دانلود انیمیشن چگونه اژدها خود را تربیت کنیم 3

در انیمیشن How to Train Your Dragon The Hidden World خواهیم دید که چگونه دنیای اژدهایان رو به نابودی و انقراض هست و فردی منفور به دنبال نابودی ان هاست حالا با توجه به اینکه این اژدهایان بوده اند که همیشه به کمک هیکاپ و قبیله اش امده اند اما الان اوضاع کاملا برعکس شده است و این بار این اژدهایان هستند که در جنگی نا برابر به کمک نیاز دارند انان که همیشه به یاری هیکاپ و دوستانش شتافته اند این بار به گوشه ای از دنیا پناه برده اند و خود را مخفی کرده اند اما در این بین هیکاپ و قبیله اش که قبلا مورد لطف اژدهایان قرار گرفته اند درصدد کمک به انان بر می ایند و می خواهند در این جنگ سمت بی دندون و یارانش را بگیرند البته برای دانلود انیمیشن چگونه اژدها خود را تربیت کنیم 3 باید مقداری صبر کرد اما اگر نیازی به دوبله ندارید و بی صبرانه منتظر دیدن کارتون مربی اژدها 3 هستید میتوانید همین حالا هر چند با کیفیت پایین اما نسبت به تماشای این انیمیشن اقدام کنید

 

دانلود انیمیشن مربی اژدها 3 با دوبله فارسی

چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: جهان پنهان How to Train Your Dragon: The Hidden World انیمیشنی زیبا و مهیج در ژانر اکشن، ماجراجویی، کمدی، خانوادگی و فانتزی می باشد که کارگردانی آن بر عهده دین دیبلویس Dean DeBlois قرار دارد. این انیمیشن تماشایی برای گروه سنی PG (نوجوانان) تهیه و تولید شده و از آن انتظار می رود که همانند نسخه های قبلی خود امتیاز بالایی را از سوی منتقدین کسب کند که این انتظار دور از دسترس نیست زیرا در نمایش تریلرهای آن شاهد یک انیمیشن زیبا بوده ایم. چگونه اژدهای خود را کنیم: جهان پنهان، محصول پویا نمایی کشور امریکا در سال 2019 بوده که به زبان انگلیسی تولید شده است. انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 3 قرار است در تاریخ 22 فبریه سال 2019 در امریکا از سوی کمپانی های دریم وورکس انیمیشن DreamWorks Animation و مد هاتر ایندتینمنت Mad Hatter Entertainment اکران شود.

انیمیشن How to Train Your Dragon: The Hidden World 2019

As Hiccup fulfills his dream of creating a peaceful dragon utopia, Toothless’ discovery of an untamed, elusive mate draws the Night Fury away. When danger mounts at home and Hiccup’s reign as village chief is tested, both dragon and rider must make impossible decisions to save their kind.

 دانلود انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: جهان پنهان 2019

انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 3 دوبله فارسی

در قسمت اول مربی اژدها سرزمین وایکینگ ها سالیان زیادی بود که مورد حمله اژدها ها قرار می گرفت. در این بین وایکینگ جوانی به نام هیکاپ زندگی میکرد. او آرزو داشت که مثل پدر خود یک شکارچی اژدهای بزرگ شود. اما بخاطر جسه کوچکش توانایی جنگیدن با آنها را نداشت. در این بین، اژدهایی به نام خشم شب وجود داشت که از همه سریع تر و خطرناک تر بود و هیچ وایکینگی تا بحال موفق به شکار او نشده بود. بک شب که دوباره اژدها ها حمله میکنند. هیکاپ به طور اتفاقی خشم شب را زخمی میکند و اژدها به جایی در دور دست می افتد. روز بعد هیکاپ به سراغ خشم شب رفت که با کشتن او خود را به همه ثابت کند اما با او دوست شد.

در قسمت دوم یهنی مربی اژدهای 2، هیکاپ 5 سال بزرگتر شده بود. طی این سال ها که وایکینگ ها با دراگون ها متحد شدند زندگی آنها نیز بهتر شده بود. آنها به مسابقات اژدها سواری و جستجوی سرزمین های جدید می پرداختند. در این حال و هوای مناسب وایکینگ ها و دراگون ها ناگهان محلی غار مانند توجه آنها را جلب کرده است که در آن هزار ها اژدها وجود دارد و…

در دو قسمت قبل در یافتیم که هیکاپ با بزرگ تر شدنش وظایف و انتظارات نیز نسبت به او افزایش یافته و از طرفی دیگر پدر او رئیس قبیله بوده و یک روز قرار است این مسئولیت به هیکاپ منتقل شود بنابراین او سخت در تلاش است تا از مردم و روستای خود و هم چنین دراگون های متحد با آنها به خوبی محافظت کند. ما در این قسمت شاهد تلاش هیکاپ برای اتحاد قبیله اش هستیم که در این بین بی دندون نیز جفت خود را میابد.

 

دانلود انیمیشن چگونه اژدها خود را تربیت کنیم 3

در انیمیشن How to Train Your Dragon The Hidden World خواهیم دید که چگونه دنیای اژدهایان رو به نابودی و انقراض هست و فردی منفور به دنبال نابودی ان هاست حالا با توجه به اینکه این اژدهایان بوده اند که همیشه به کمک هیکاپ و قبیله اش امده اند اما الان اوضاع کاملا برعکس شده است و این بار این اژدهایان هستند که در جنگی نا برابر به کمک نیاز دارند انان که همیشه به یاری هیکاپ و دوستانش شتافته اند این بار به گوشه ای از دنیا پناه برده اند و خود را مخفی کرده اند اما در این بین هیکاپ و قبیله اش که قبلا مورد لطف اژدهایان قرار گرفته اند درصدد کمک به انان بر می ایند و می خواهند در این جنگ سمت بی دندون و یارانش را بگیرند البته برای دانلود انیمیشن چگونه اژدها خود را تربیت کنیم 3 باید مقداری صبر کرد اما اگر نیازی به دوبله ندارید و بی صبرانه منتظر دیدن کارتون مربی اژدها 3 هستید میتوانید همین حالا هر چند با کیفیت پایین اما نسبت به تماشای این انیمیشن اقدام کنید

دانلود مجموعه انیمیشن های مربی اژدها

دانلود انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 3 |دانلود انیمیشن مربی اژدها 3
دانلود انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 3 |دانلود انیمیشن مربی اژدها 3
دانلود انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 3 |دانلود انیمیشن مربی اژدها 3
دانلود انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 3 |دانلود انیمیشن مربی اژدها 3
دانلود انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 3 |دانلود انیمیشن مربی اژدها 3
عنوان اصلي How to Train Your Dragon: The Hidden World
رتبه IMDb 7.5 87,644 رای
امتياز TMDb 8.4 1 رای

كارگردان

Dean DeBlois
كارگردان

ستارگان

Jay Baruchel isHiccup Horrendous Haddock III (voice)
Hiccup Horrendous Haddock III (voice)
Craig Ferguson isGobber the Belch (voice)
Gobber the Belch (voice)
Gerard Butler isStoick the Vast (voice)
Stoick the Vast (voice)
America Ferrera isAstrid Hofferson (voice)
Astrid Hofferson (voice)
Jonah Hill isSnotlout Jorgenson (voice)
Snotlout Jorgenson (voice)
Christopher Mintz-Plasse isFishlegs Ingerman (voice)
Fishlegs Ingerman (voice)
T.J. Miller isTuffnut Thorston (voice)
Tuffnut Thorston (voice)
Kristen Wiig isRuffnut Thorston (voice)
Ruffnut Thorston (voice)
Cate Blanchett isValka (voice)
Valka (voice)
Djimon Hounsou isDrago Bludvist (voice)
Drago Bludvist (voice)
اشتراک گذاری4

عناوین مشابه

دانلود انیمیشن پیتر و گرگ Peter and the Wolf 2006
دانلود انیمیشن ایرانی مبارک
دانلود انیمیشن کوتاه آسیاب قدیمی The Old Mill 1937
دانلود انیمیشن پیمان حیوانات Animals United 2010
دانلود انیمیشن ماهی فضایی Fishtronaut, the Movie 2018
دانلود انیمیشن آتش افروز Firebreather 2010
دانلود انیمیشن ابرذهن Megamind 2010
دانلود انیمیشن بائو Bao 2018
دانلود انیمیشن آلفا و امگا Alpha and Omega 2010
دانلود انیمیشن سه راهزن The Three Robbers 2007
دانلود انیمیشن جزیره سگ ها Isle of Dogs 2018
دانلود انیمیشن بالا

(3) نظر

 • yaldaفوریه 7, 2019پاسخ

  عالییییی بود
  ممنون❤

 • محمد قاسممارس 29, 2019پاسخ

  پس این فیلم چرا زیر نویس فارسی نداره

 • سمانهآوریل 4, 2019پاسخ

  نسخه با کیفیتش نیومد

درج نظر

نام *
افزودن نام
ايميل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد
وبسايت