دانلود انیمیشن گیسو کمند Tangled 2010

دانلود انیمیشن گیسو کمند Tangled 2010

گیسو کمند - Tangled

امتياز شما: 0
8.5 4 راي

ويديو پيش نمايش

تصاوير

كارگردان

Nathan Greno
كارگردان

ستارگان

zachary-levi
Flynn Rider (voice)
mandy-moore
Rapunzel (voice)
donna-murphy
Mother Gothel (voice)
ron-perlman
Stabbington Brother (voice)
m-c-gainey
Captain of the Guard (voice)
jeffrey-tambor
Big Nose Thug (voice)
brad-garrett
Hook Hand Thug (voice)
paul-f-tompkins
Short Thug (voice)
richard-kiel
Vlad (voice)
delaney-rose-stein
Young Rapunzel / Little Girl (voice)

خلاصه داستان

روزی روزگاری در شهری پادشاه و ملکه‌ای عادل در کنار مردم به خوبی و خوشی زندگی می‌کردند. تا این‌که ملکه باردار می‌شود و در بستر بیماری می‌افتد. مردمان شهر همه به دنبال یک گل جادویی برای درمان بیماری وی هستند. در این بین جادوگری پیر که سالیان سال است در شهر آنها زندگی میکند نیرو و زیبایی جوانی خود را با آواز خواندن برای این گل بدست می آورد. او گل را از دید همه مخفی کرده بود اما سرانجام سربازان پادشاه توانستند گل را پیدا کرده و جوشانده آن را به ملکه میدهند. ملکه سلامتی خود را بدست می آورد و دختری (راپونزل) با موهای طلایی به دنیا می‌آورد. جهت دانلود انیمیشن گیسو کمند Tangled 2010 به بخش پیوند ها مراجعه نمایید.

آن پیرزن که زندگی خود را در خطر می‌بیند تصمیم می‌گیرد تا تکه‌ای از موهای او را بدزدد، وقتی شبانه به کاخ می‌رود متوجه می‌شود که با بریدن موها، آن‌ها به رنگ قهوه‌ای درمی‌آیند و قدرت خود را از دست می‌دهند. برای همین راپونزل را می‌دزدد. او را به برجی در دوردست‌ها می‌برد و او را بزرگ میکند. پیرزن به راپونزل اجازه نمی‌دهد که از برج بیرون برود. از آن طرف هم ملکه و پادشاه هرسال به مناسبت تولد راپونزل هزاران بالن نورانی به آسمان می‌فرستند و راپونزل آرزو دارد تا این صحنه را از نزدیک ببیند. ولی نامادریش به او اجازه نمی‌دهد و می‌گوید که بیرون دنیای تاریک و خطرناکی است اما سرانجام راپونزل تصادفا با یک دزد مواجه میشود و همین امر باعث میشود که راپونزل بدنبال او برود و…

درباره انیمیشن گیسو کمند ۲۰۱۰

گیسوکمند (Tangled) به کارگردانی مشترک ناتان گرینو (Nathan Greno) و بایرون هاوارد (Byron Howard) ساخته شده و در سال ۲۰۱۰ توسط کمپانی والت دیزنی (Walt Disney Studios Motion Pictures) عرضه شده است. از دیگر ساخته‌های این دو کارگردان می‌توان به انیمیشن های«تیزپا – Bolt» و «سوپر راینو – Super Rhino» اشاره کرد. داستان فیلم بر گرفته از راپونزل نوشتهٔ برادران گریم است. ابتدا نام این فیلم قرار بود راپونزل باشد تا این‌که نهایتاً به گیسوکمند تغییر یافت. گیسوکمند با بودجه‌ای ۲۶۰ میلیون دلاری به پرخرج‌ترین انیمیشن و دومین فیلم پرخرج دنیا تا زمان خودش جهان تبدیل شد. این انیمیشن محصول کشور آمریکاست و در سال ۲۰۱۱ نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین ترانه از جشنواره آکادمی (Academy Awards) شده است.

خلاصه انیمیشن Tangled 2010 به انگلیسی

When the kingdom’s most wanted-and most charming-bandit Flynn Rider hides out in a mysterious tower, he’s taken hostage by Rapunzel, a beautiful and feisty tower-bound teen with 70 feet of magical, golden hair. Flynn’s curious captor, who’s looking for her ticket out of the tower where she’s been locked away for years, strikes a deal with the handsome thief and the unlikely duo sets off on an action-packed escapade, complete with a super-cop horse, an over-protective chameleon and a gruff gang of pub thugs.

دانلود انیمیشن گیسو کمند Tangled 2010

دانلود انیمیشن گیسو کمند Tangled 2010

عنوان اصليTangled
نام فارسیگیسو کمند
رتبه IMDb7.8 308,934 آراء
امتياز TMDb7.3 2311 آراء
كشور
لینک کوتاهhttp://animationha.com/?p=931

عناوین مشابه

درج نظر

نام *
افزودن نام
ايميل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد
وبسايت