دانلود انیمیشن گربه چکمه پوش Puss in Boots 2011

دانلود انیمیشن گربه چکمه پوش Puss in Boots 2011

گربه چکمه پوش - Puss in Boots

امتياز شما: 0
6.8 6 راي

ويديو پيش نمايش

تصاوير

كارگردان

Chris Miller
كارگردان

ستارگان

antonio-banderas
Puss in Boots (voice)
salma-hayek
Kitty Softpaws (voice)
zach-galifianakis
Humpty Dumpty (voice)
billy-bob-thornton
Jack (voice)
amy-sedaris
Jill (voice)
guillermo-del-toro
Comandante / Hombre del bigote (voice)
constance-marie
Imelda (voice)
mike-mitchell
Andy Beanstalk (voice)
rich-dietl
Bounty Hunter (voice)
ryan-crego
Luis (voice)

خلاصه داستان

بچه گربه‌ای سر راهی توسط مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست شهر سنت ریکاردو پیدا شده و بزرگ می‌شود. این بچه‌گربه در این مرکز با یک تخم‌مرغ به نام هامتی الکساندر دامتی آشنا می‌شود و با یکدیگر پیمان برادری می‌بندند. از همان کودکی آن دو در جستجوی لوبیای سحر‌آمیز بودند و برای بدست آوردن آن دست به هر کاری از جمله سرقت‌های کوچک و سر انجام بزهکاری می‌زدند. بارها به توسط فرمانده نگهبانان شهر دستگیر شدند ولی به علت کم سن و سال بودن آزاد می‌شدند. در طی حادثه‌ای گربه جان مادر فرمانده را نجات می‌دهد و به عنوان قهرمان شهر از دست فرمانده مدال و از دست نامادری‌اش یک جفت چکمه چرمی جایزه می‌گیرد. از آن به بعد به عنوان گربه چکمه‌پوش شناخته می‌شود ولی سرنوشت هامتی چیز دیگری است. او بارها دستگیر و به زندان می‌رود. یک بار با پادرمیانی گربه چکمه‌پوش از زندان آزاد می‌شود ولی تخم مرغ طی دسیسه‌ای از گربه برای اجرای نقشه سرقت از بانک سنت ریکاردو سوء استفاده می‌کند. بعد از آن است که گربه به عنوان متهم تحت تعقیب قرار می‌گیرد و تمام افتخارهای قبلی خود را ازدست می‌دهد. بعد از گذشت ۷ سال که معادل ۳۵ سال گربه ای است گربه به صورت مخفیانه به زادگاهش باز می‌گردد و … جهت دانلود انیمیشن گربه چکمه پوش Puss in Boots 2011 به بخش پیوند ها مراجعه نمایید.

انیمیشن گربه چکمه پوش ۲۰۱۱

گربهٔ چکمه‌پوش (Puss in Boots) یک پویانمایی رایانه‌ای است که توسط استودیوی شرکت دریم‌ورکز و به کارگردانی کریس میلر ساخته شده‌است. شخصیت اصلی این سریال گربهٔ چکمه‌پوشی است که در مجموعه فیلم‌های شرک ظاهر شده بود و زندگی او قبل دوستی با شرک را نشان می‌دهد. آنتونیو باندراس به جای این گربه صحبت می‌کند. گربه چکمه پوش همچنین نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین پویانمایی در سال ۲۰۱۲ نیز بوده است.

خلاصه انیمیشن Puss in Boots 2011 به انگلیسی

Long before he even met Shrek, the notorious fighter, lover and outlaw Puss in Boots becomes a hero when he sets off on an adventure with the tough and street smart Kitty Softpaws and the mastermind Humpty Dumpty to save his town. This is the true story of The Cat, The Myth, The Legend… The Boots.

دانلود انیمیشن گربه چکمه پوش Puss in Boots 2011 با زیرنویس فارسی

دانلود انیمیشن گربه چکمه پوش Puss in Boots 2011

دوبله فارسی انیمیشن گربه چکمه پوش Puss in Boots 2011

عنوان اصليPuss in Boots
نام فارسیگربه چکمه پوش
رتبه IMDb6.7 121,787 آراء
امتياز TMDb6.4 380 آراء
شرکت سازنده
كشور
لینک کوتاهhttp://animationha.com/?p=2090
برچسب ها:

عناوین مشابه

درج نظر

نام *
افزودن نام
ايميل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد
وبسايت