دانلود انیمیشن موش سر آشپز

دانلود انیمیشن موش سر آشپز

موش سرآشپز - Ratatouille

2007.Jun.22 ()111 دقيقهG
امتياز شما: 0
8.6 5 راي

ويديو پيش نمايش

تصاوير

كارگردان

Brad Bird
كارگردان

ستارگان

patton-oswalt
Remy (voice)
ian-holm
Skinner (voice)
lou-romano
Linguini (voice)
brian-dennehy
Django (voice)
peter-sohn
Emile (voice)
brad-garrett
Auguste Gusteau (voice)
janeane-garofalo
Colette (voice)
will-arnett
Horst (voice)
julius-callahan
Lalo / Francois (voice)

خلاصه داستان

موشی به نام رمی که حس بسیار پیشرفته ای از بویایی و چشایی دارد. و این چیزی است که زندگی را برای موجودی که به عنوان یک موش آشغال خور شناخته می‌شود، مشکل می‌کند! در اتفاقی او از والدینش جدا می‌شود و به پاریس می‌رود، پایتخت خوراک شناسان و خوش خور‌های دنیا. او رستورانی را که قهرمان زندگیش، یعنی سر آشپز معروف آگوسته گوستو، پیش از مرگش در آنجا کار می‌کرده را پیدا می کند. دانلود انیمیشن موش سر آشپز

همزمان، آلفردو لینگوینی، پسر یکی از دوستان آگوسته، سعی می‌کند که در همان رستوران کاری برای خودش دست و پا کند. او که بسیار دست و پا چلفتی می‌نماید، سعی دارد با اضافه کردن هرچه که به دستش می‌رسد، به یک معجون جوشان، آن را تبدیل به یک سوپ کند!!! رمی که شاهد ماجراست، نمی تواند از کمک کردن به آلفردو خودداری کند و در حال رو به راه کردن خراب کاری‌های آلفردو، توسط او غافلگیر می‌شود.

اما در همان لحظه سوپ به سر میز برده می‌شود و مشتری خوش خوراک، با خوردن اولین قاشق از سوپ، شروع به تعریف کردن از آن می‌کند. همه تصور می کنند که آلفردو خالق چنین سوپ خوشمزه‌ای است و او بلافاصله به مقام یک آشپز حرفه‌ای ارتقا می‌یابد! و این آغاز یک سری ماجراهاست که فیلم راتاتویی را به پیش می‌برد. قابل ذکر است که راتاتویی نام یک خوراک روستایی فرانسوی می‌باشد.

درباره انیمیشن موش سرآشپز ۲۰۰۷

راتاتویی (Ratatouille) یک فیلم انیمیشن برنده جایزه اسکار و جایزه گلدن گلوب است که توسط شرکت پیکسار در سال ۲۰۰۷ میلادی تولید و توسط شرکت والت دیزنی توزیع شده است. کارگردان مجموعه براد برد (Brad Bird) است و این انیمیشن هشتمین فیلم تولید شده توسط کمپانی پیکسار می‌باشد.

خلاصه داستان انیمیشن Ratatouille 2007 به انگلیسی

A rat named Remy dreams of becoming a great French chef despite his family’s wishes and the obvious problem of being a rat in a decidedly rodent-phobic profession. When fate places Remy in the sewers of Paris, he finds himself ideally situated beneath a restaurant made famous by his culinary hero, Auguste Gusteau. Despite the apparent dangers of being an unlikely – and certainly unwanted – visitor in the kitchen of a fine French restaurant, Remy’s passion for cooking soon sets into motion a hilarious and exciting rat race that turns the culinary world of Paris upside down.

دانلود انیمیشن موش سر آشپز

دانلود انیمیشن موش سر آشپز

عنوان اصليRatatouille
نام فارسیموش سرآشپز
رتبه IMDb8.0 489,160 آراء
امتياز TMDb7.3 2486 آراء
كشور
لینک کوتاهhttp://animationha.com/?p=174

عناوین مشابه

(2) نظر

  • تارامرداد ۱۷, ۱۳۹۶پاسخ دادن

    انیمیشن خوبیه
    جزو انیمیشن هاب جذاب فرانسه اس

  • شاهینشهریور ۹, ۱۳۹۶پاسخ دادن

    موش سر آشپز خیلی مفهومی و آموزشیه
    مرسی

درج نظر

نام *
افزودن نام
ايميل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد
وبسايت