دانلود انیمیشن لوراکس

دانلود انیمیشن لوراکس

لوراکس - The Lorax

امتياز شما: 0
8.1 7 راي

ويديو پيش نمايش

تصاوير

كارگردان

Chris Renaud
كارگردان

ستارگان

zac-efron
Ted Wiggins (voice)
danny-devito
The Lorax (voice)
taylor-swift
Audrey (voice)
ed-helms
Once-ler (voice)
rob-riggle
Mr. Aloysius O'
jenny-slate
Mrs. Wiggins (voice)
betty-white
Grammy Norma (voice)
willow-smith
Marta (voice)
nasim-pedrad
Once-lers Mom (voice)
joel-swetow
1st Marketing Guy (voice)

خلاصه داستان

ماجرا درباره شهری عاری از درخت است كه هوای تنفسی مردم شهر از طریق دستگاه تامین میشود. موضوع اینکه چرا هیچ درختی باقی نمانده به سالها قبل باز می گردد که یک جوان اختراع خود را ثبت میکند و برای تامین منابع مورد نیاز شروع به قطع درختان میکند تا اینکه هیچ درختی باقی نمی ماند. اکنون در شهر، پسری ۱۲ ساله به نام تد (با صداپیشگی زاک افرون) زندگی می‌کند که در آرزوی ازدواج با دختری به نام آدری (با صداپیشگی تیلور سوییفت) است.

آدری دختر مهربانی هست که همیشه در حیاط منزلشان در حال نقاشی درختان خیالی است. آدری به تازگی اعلام کرده با هرکس که بتواند یک درخت واقعی برای او بیاورد ازدواج خواهد کرد! این موضوع سبب می‌شود تا تِد برای رسیدن به عشقش، سخت به دنبال یافتن یک نمونه از درخت واقعی باشد اما متاسفانه این درخت وجود خارجی ندارد و تِد مجبور می‌شود برای یافتن درخت، از شهر خارج شده و به همراه لوراکس ماجراهای تازه ای را دنبال کند… جهت دانلود انیمیشن لوراکس به بخش پيوند ها مراجعه نماييد.

درباره انیمیشن لوراکس ۲۰۱۲

انیمیشن لوراکس The Lorax محصول مشترك آمريكا و فرانسه به کارگردانی مشترک کریس رینود و کایل بالدا می باشد. این انیمیشن در سال ۲۰۱۲ میلادی توسط کمپانی ایلومنیشن انترتینمنت Illumination Entertainment توليد و توسط یونیورسال استودیوز Universal Studios توزیع شده است. از ديگر انيميشن هاي فاخر كمپاني ایلومنیشن انترتینمنت ميتوان به انيميشن جذاب من نفرت انگيز اشاره كرد.

خلاصه انیمیشن The Lorax 2012 به انگلیسی

A 12-year-old boy searches for the one thing that will enable him to win the affection of the girl of his dreams. To find it he must discover the story of the Lorax, the grumpy yet charming creature who fights to protect his world.

دانلود انیمیشن لوراکس

دانلود انیمیشن لوراکس

عنوان اصليThe Lorax
نام فارسیلوراکس
رتبه IMDb6.5 80,246 آراء
امتياز TMDb6.3 799 آراء
لینک کوتاهhttp://animationha.com/?p=525

عناوین مشابه

(1) نظر

  • تاراآبان ۲۳, ۱۳۹۶پاسخ دادن

    انیمیشن جالبیه
    حتما ببینید

درج نظر

نام *
افزودن نام
ايميل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد
وبسايت