دانلود انیمیشن ربات ها Robots 2005

دانلود انیمیشن ربات ها Robots 2005

ربات ها - Robots

امتياز شما: 0
7.8 4 راي

ويديو پيش نمايش

تصاوير

كارگردان

Chris Wedge
كارگردان

ستارگان

robin-williams
Fender (voice)
ewan-mcgregor
Rodney Copperbottom (voice)
halle-berry
Cappy (voice)
mel-brooks
Big Weld (voice)
lucille-bliss
Pigeon Lady (voice)
terry-bradshaw
Broken Arm Bot (voice)

خلاصه داستان

رادنی رباتی جوان و با استعداد است که علاقه بسیار زیادی به اختراع دارد. اما متاسفانه او در خانواده ای فقیر زندگی میکند، به همین دلیل پدر رادنی هیچگاه نتوانسته که قطعات نو و خوبی را برای او تهیه کند. و همیشه مجبور بوده که از قطعات یدکی و کهنه دیگران استفاده کند. رادنی آرزوهای بزرگی دارد. اول اینکه بتواند دنیا را تغییر دهد و جای بهتری برای ربات های امثال خود ایجاد کند. و دیگری اینکه بتواند با مخترع بزرگ بیگ وِلد ملاقات کند.

او سرانجام تصمیم میگیرد که برای نشان دادن کارهایش به مخترع بزرگ به روبوت سیتی برود. اما وقتی به آنجا میرسد متوجه می شود که شهر بدست یک ربات بدذات به نام رچت افتاده است که سعی دارد تمام ربات های رده پایین مانند رادنی را از بین ببرد و نسلی قدرتمند را جایگزین نسل فعلی ربات ها کند. رادنی وقتی متوجه اوضاع می شود سعی می کند تا با گروهی از ربات ها جلوی رچت را بگیرد… جهت دانلود انیمیشن ربات ها Robots 2005 به بخش پیوندها مراجعه نمایید.

انیمیشن ربات ها ۲۰۰۵

ربات ها نام انیمیشن رایانه ای است که در کمپانی های Blue Sky Studios و Twentieth Century Fox Animation ساخته شده است. این انیمیشن محصول سال ۲۰۰۵ کشور آمریکاست. و کریس وج و کارلوس سالدنها آن را کارگردانی کرده و ساخته اند. این فیلم در سال ۲۰۰۶ نامزد دریافت دو جایزه از جشنواره آنی (Annie) شده است.

خلاصه انیمیشن Robots 2005 به انگلیسی

Rodney Copperbottom is a young robot inventor who dreams of making the world a better place, until the evil Ratchet takes over Big Weld Industries. Now, Rodney’s dreams – and those of his friends – are in danger of becoming obsolete.

انیمیشن Robots 2005 زیرنویس فارسی

دانلود انیمیشن ربات ها Robots 2005

دانلود انیمیشن ربات ها Robots 2005 دوبله فارسی

عنوان اصليRobots
نام فارسیربات ها
رتبه IMDb6.3 108,409 آراء
امتياز TMDb5.9 1049 آراء
كشور
لینک کوتاهhttp://animationha.com/?p=1479

عناوین مشابه

درج نظر

نام *
افزودن نام
ايميل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد
وبسايت