دانلود انیمیشن دلیر

دانلود انیمیشن دلیر

ويديو پيش نمايش

تصاوير

كارگردان

Mark Andrews
كارگردان

ستارگان

kelly-macdonald
Mérida (voice)
julie-walters
The Witch (voice)
billy-connolly
King Fergus (voice)
emma-thompson
Queen Elinor (voice)
kevin-mckidd
Lord MacGuffin / Young MacGuffin (voice)
craig-ferguson
Lord Macintosh (voice)
robbie-coltrane
Lord Dingwall (voice)
peigi-barker
Young Merida (voice)
steven-cree
Young Macintosh (voice)
steve-purcell
The Crow (voice)

خلاصه داستان

سالیان دور در ارتفاعات اسکاتلند جایی که شاهزاده «مریدا» با مهارت‌های تیراندازی بالا و روحیه‌ای سرسخت در كنار خانواده‌اش زندگی می‌کند. وقتي مریدا به سن ازدواج رسیده و پدر و مادرش که رئیس قبیله هستند تصمیم میگیرند تا همسر مناسبی برای او انتخاب کنند، آنها روسای دیگر قبایل را به همراه پسرانشان دعوت کرده و مسابقه ای برگزار میکنند تا قوی ترین آنها مشخص شود ، برخلاف آداب و رسوم مریدا هم در این مسابقه شرکت کرده و تک تک آنها را شکست میدهد. والدینش از این کار او سخت خشمگین میشوند و اختلافات بین آنها بالا میگیرد، او برای حل این مشکل با جادوگری صحبت کرده تا اختلافات را بوسیله سحر و جادو حل کند اما به اشتباه، مادرش را دچار نفرینی می‌کند که برای جبران آن تنها دو روز مهلت دارد… جهت دانلود انیمیشن دلیر به بخش پيوند ها مراجعه نماييد.

درباره انیمیشن دلیر ۲۰۱۲

شجاع (Brave) يك انیمیشن سه‌بعدی است که توسط پیکسار (Pixar Animation Studios) تولید و توسط والت دیزنی (Walt Disney Pictures) توزیع شده است. این فیلم اولین فیلم پیکسار است که شخصیت اول آن یک زن است و کارگردانان آن مارک اندروز (Mark Andrews) و برندا چپمن (Brenda Chapman) هسنتد که در تاریخ ۲۲ ژوئن ۲۰۱۲ منتشر شده است.

جالب است بدانید این فیلم ابتدا در سال ۲۰۰۸ قرار بود به نام خرس و کمان (The Bear and the Bow) ساخته شود.

خلاصه داستان انیمیشن Brave 2012 به انگلیسی

Brave is set in the mystical Scottish Highlands, where Mérida is the princess of a kingdom ruled by King Fergus and Queen Elinor. An unruly daughter and an accomplished archer, Mérida one day defies a sacred custom of the land and inadvertently brings turmoil to the kingdom. In an attempt to set things right, Mérida seeks out an eccentric old Wise Woman and is granted an ill-fated wish. Also figuring into Mérida’s quest — and serving as comic relief — are the kingdom’s three lords: the enormous Lord MacGuffin, the surly Lord Macintosh, and the disagreeable Lord Dingwall.

دانلود انیمیشن دلیر

دانلود انیمیشن دلیر

عنوان اصليBrave
نام فارسیدلیر
رتبه IMDb7.2 286,347 آراء
امتياز TMDb6.6 3382 آراء
كشور
لینک کوتاهhttp://animationha.com/?p=491

عناوین مشابه

درج نظر

نام *
افزودن نام
ايميل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد
وبسايت