نقد سریال The Last of Us

انیمیشن هامی 10, 2023

The Last of Us” سریالی آمریکایی در ژانر درام، ترسناک و علمی تخیلی می‌باشد که بر اساس بازی ویدیویی با همین نام ساخته شده است. این سریال توسط کریگ مازین و نیل دراکمن ساخته شده است و در سال 2021 توسط شبکه HBO پخش شده است.

داستان سریال در آینده‌ای نزدیک روایت می‌شود که بیماری قارچی به نام “Cordyceps” انسان‌ها را به زامبی‌های خونخوار تبدیل کرده است. جو، یک قاچاقچی مهارت‌دار و تسلط‌دار به زبان‌های مختلف، برای حمل یک دختر جوان به نام الی، که برای تحویل به یک گروه مقاومتی انتخاب شده است، به سفری خطرناک می‌پردازد. به طول این سفر، دو نفر با هم بیشتر آشنا می‌شوند و روابطشان تغییر می‌کند.

یکی از نکات مثبت سریال “The Last of Us”، بازیگری بسیار خوب پدرو پاسکال (Pedro Pascal) و بلا گیلبرت (Bella Ramsey) است. این دو بازیگر با بازی کردن نقش‌های خود، توانستند شخصیت‌هایی پویا و جذاب را برای تماشاگران به ارمغان آورند. همچنین، داستان سریال نیز با جذابیت خود، توانسته است تماشاگران را به خود جذب کند.

این سریال با تکیه بر برگرفتن از داستان بازی ویدیویی، بخشی از مخاطبین را نیز همراه خود داشته است. اما به نظر می‌رسد که پیشنهاد می‌شود که افرادی که با دنیای بازی ویدیویی آشنایی ندارند، این سریال را نیز امتحان کنند. در کل، “The Last of Us” سریالی جذاب و ترسناک است که بازیگری بسیار خوب و داستان جذاب آن، توانسته است تماشاگران زیادی را به خود جذب کند.

دسته بندی
اشتراک گذاری0

درج نظر

نام *
افزودن نام
ايميل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد
وبسايت