فیلم سینمایی هالووین 2018 به صدر جدول باکس آفیس این هفته رسید!

Box Office: A Star Is Born 2nd

علی هژبریاکتبر 30, 2018بازدید 389

باکس آفیس

هالووین Halloween 2018

باکس آفیس:هالووین 2018، فیلمی ترسناک و هیجان انگیز محصول شرکت Universal Pictures (یونیورسال پیکچرز) است که کارگردانی آن را David Gordon Green (دیوید گوردون گرین) و با بازی درخشان Jamie Lee Curtis (جیمی لی کرتیس) در نقش مایکل مایرز این هفته با فروش 76.2 میلیون دلار بر صدر جدول باکس آفیس نشست.

عکس نمایش داده نشد!

قسمت اول این فیلم که در سال 1978 میلادی اکران شد در زمان خودش با فروش بالایی نسبت به فیلم های غیر مستقل روبرو شد.

هالووین 2018 داستان فردی به نام مایکل مایرز را روایت می کند که پس از اتفاقات فیلم اول هالووین، به زندان می افتد.

حالا بعد از چهل سال، مایکل آزاد شده و به دنبال لوری استرود که باعث به زندان رفتن اون شده میگرده تا بتونه انتقامشو بگیره. لوری هم که از این قضیه با خبره، خودشو برای مقابله با مایکل آماده میکنه… .

ستاره متولد شده است  A Star Is Born

ستاره ای متولد شده، فیلمی در ژانر موزیکال، رمانتیک و درام است که توسط WB (برادران وارنر) توزیع و با کارگردانی Bradley Cooper (بردلی کوپر) ساخته شد و این هفته در دومین فیلم باکس آفیس با فروش 19.1 میلیون دلار قرار گرفت.

تصویر نمایش داده نشد!

بردلی کوپر در نقش جکسون، خواننده ی مشهوری که دارای اعتیاد به مواد مخدر است به همراه Lady Gaga (لیدی گاگا) در نقش آلی، خواننده ای گمنام داستان این فیلم را رقم میزنند.

در طی فیلم، آلی و جکسون به هم علاقه مند شده و ازدواج می کنند. امااعتیاد جکسون مشکلات جدیدی رو درست میکنه… .

این فیلم که با 36 میلیون دلار بودجه تهیه شد پس از سه هفته، مجموع فروش خود را به 126.1 میلیون دلار رساند.

ونوم Venom

ونوم، فیلمی ضد ابرقهرمانی ساخته ی Ruben Fleischer (روبن فلیشر) است که توسط Sony Pictures (سونی پیکچرز) توزیع شد. ونوم گرچه در ابتدا با نقد های منفی منتقدان روبرو شد اما با این حال، جدا از هفته های پیش با فروش 18 میلیون دلاری در این هفته تونست جایگاه سومین فیلم باکس آفیس رو بگیره.

تصویر نمایش داده نشد!

این فیلم که حدودا با 100 میلیون دلار ساخته شد، پس از سه هفته به رقم 171.1 میلیون دلار فروش دست پیدا کرد.

از بازیگران فیلم ونوم میتوان Tom Hardy (تام هاردی) در نقش ادی براک (ونوم) و Michelle Williams (میشل ویلیامز) در نقش ان ویینگ را نام برد.

در واقع ونوم شخصیتی در مرد عنکبوتی دوست یا دشمن بود که باعث بد شدن مرد عنکبوتی می شد که در این فیلم به صورت کامل به این شخصیت پرداخته می شود… .

دسته بندی
اشتراک گذاری0

درج نظر

نام *
افزودن نام
ايميل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد
وبسايت