باکس آفیس هفته دوم آوریل Boss Baby هنوز در صدر

علیفروردین ۲۶, ۱۳۹۶بازدید 458

باکس آفیس هفته دوم آوریل Boss Baby هنوز در صدر

طی هفته گذشته، سینماهای آمریکا شاهد اکران عنوان های نسبتا زیادی بودند که از جمله آنها می توان به نسخه جدیدی از انیمیشن اسمورف ها و فیلم هایی مانند Going in Style اشاره کرد. اما هیچ یک از این فیلم ها هم نتوانستند مانع از صدرنشینی مجدد Boss Baby و دیو و دلبر شوند.

رتبه اول و دوم این هفته همانند باکس آفیس آخر هفته گذشته در اختیار “بچه رییس” و “دیو و دلبر” بود که به ترتیب ۲۶ و ۲۳ میلیون دلار به درآمدهای خود اضافه کردند و مجموع فروش خود را به ۸۹ و ۴۳۰ میلیون دلار رساندند. پس از این دو فیلم قسمت جدید انیمیشن اسمورف ها با نام Smurfs: The Lost Village با ۱۳ میلیون دلار فروش قرار گرفت و Going in Style نیز با ۱۱ میلیون دلار جایگاه چهارم را در اختیار دارند. با توجه به آمار فروش چهار فیلم برتر به نظر می رسد در صورتی که هفته آینده شاهد اتفاق خاصی نباشیم باز هم همین دو فیلم در رده های اول و دوم قرار بگیرند و حتی ممکن است “دیو و دلبر” به صدر نیز صعود کند.

باکس آفیس هفته دوم آوریل Boss Baby هنوز در صدر

اما عنوان بدترین عملکرد در هفته های گذشته و حتی در سال ۲۰۱۷ البته در سینماهای آمریکا را می توان به Ghost in the Shell اختصاص داد. Ghost in the Shell (روح در قفس یا آن طور که گفته می شود شبح درون پوسته) بر اساس داستان های کامیک ژاپنی و در ژانر علمی – تخیلی ساخته شده است. این فیلم داستان زنی با بازی اسکارلت یوهانسن را روایت می کند که در عصری مدرن به دنبال مقابله با تروریسم سایبری و خلافکارانی است که حالا قدرت هک کردن مغز انسان ها و تغییر رفتار و شخصیت آنها را برای دسترسی به اهداف پلید خود به دست آورده اند. او که تصور می کند در گذشته به طرز معجزه آسایی از مرگ نجات یافته و حالا بدن او ترکیبی از انسان و روبات است و به تکنولوژی های مدرن مجهز شده. او در میانه مسیر در می یابد تمام عمر خود را در یک دروغ بزرگ گذرانده و حقیقت گذشته او آنگونه که فکر می کند نیست. به همین دلیل داستانی را برای یافتن اطلاعاتی بیشتر از گذشته و یافتن افرادی که زندگی او را دزدیده اند آغاز می کند. “روح در قفس” به کارگردانی روپرت سندرز ساخته شده و دومین اثر این کارگردان جوان انگلیسی به حساب می آید. به جز اسکارلت یوهانسون و ژولیت بینوش، سایر بازیگران Ghost in the Shell جزو اسامی مطرح هالیوود به حساب نمی آیند. این فیلم با بودجه ۱۱۰ میلیون دلاری ساخته شده و مجموع فروش آن در آمریکا تنها ۳۱ میلیون دلار بوده است. اما به دلیل اقتباس فیلم از داستان های کامیک ژاپنی و محبوبیت در این کشور، مجموع فروش آن به صورت بین المللی از رقم ۱۳۱ میلیون دلار فراتر رفته است.

باکس آفیس هفته دوم آوریل Boss Baby هنوز در صدر

از دیگر نکات جالب باکس آفیس این هفته می توان به عبور Rogue One از مرز نیم میلیارد دلار و فروش کل ۱۵۰ میلیون دلاری عنوان تحسین شده La La Land اشاره کرد. جدول کامل باکس آفیس آخر هفته گذشته به صورت زیر است :

رتبه

نام اثر

فروش آخر هفته (میلیون دلار)فروش کل (میلیون دلار)هفته های اکران

۱

The Boss Baby

۲۶٫۳۶۸۹٫۴۳۲

۲

Beauty and the Beast۲۳٫۶۵۴۳۰٫۹۴۴

۳

Smurfs: The Lost Village۱۳٫۲۱۱۳٫۲۱۱

۴

Going in Style۱۱٫۹۳۱۱٫۹۳۱

۵

Ghost in the Shell۷٫۳۰۳۱٫۵۲۲

۶

Power Rangers۶٫۱۹۷۵٫۰۹۳

۷

Kong: Skull Island۵٫۵۷۱۵۶٫۳۰۵

۸

Get Out۴٫۰۵۱۶۲٫۸۸۷

۹

Logan۴٫۰۲۲۱۸٫۰۲۶

۱۰

The Case for Christ۳٫۹۶۳٫۹۶۱

باکس آفیس هفته دوم آوریل Boss Baby هنوز در صدر

دسته بندي

درج نظر

نام *
افزودن نام
ايميل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد
وبسايت